TREKKINGI KILIMANDŻARO

KILIMANDŻARO SZLAKIEM MACHAME
  • Kilimandżaro (Machame)
  • Jezioro Manyara
  • Ngorongoro
  • Jezioro Eyasi

Potrzebujesz wyzwania dla Twojego ciała i umysłu? Przygody to Twój żywioł? Jeśli chcesz poznać smak prawdziwego wysiłku, poczuć na własnej skórze drastyczne zmiany temperatur i sprawdzić się w nietypowych warunkach, to wyprawa na Kilimandżaro jest właśnie dla Ciebie. Wejdź na najwyższą wolnostojącą górę na świecie. Zdobędziesz wyjątkowe wspomnienia, które zapamiętasz na całe życie. To nadal zbyt mało wrażeń? Zbliż się do natury podczas wizyty w parkach narodowych Tanzanii. Przed Tobą safari i polowanie z jednym z najstarszych plemion świata!

Kilimandżaro szlakiem Rongai
  • Kilimandżaro (Rongai)

Szlak Rongai rozpoczyna się w północno-wschodniej części Kilimanjaro. To trasa mniej znana i rzadziej uczęszczana niż inne drogi na Dach Afryki. Jeśli chcesz w spokoju podziwiać widoki, cieszyć się ciszą i kontaktem z naturą, to trasa Rongai jest dla Ciebie stworzona. Dodatkowo oferuje możliwość obserwowania różnorodnych afrykańskich zwierząt, takich jak pawiany, małpy, bawoły i słonie. Zapewnia też spektakularne widoki i jest doskonałą alternatywą dla zatłoczonej trasy Marangu. Poznaj łagodniejsze oblicze Killimandżaro!

KILIMANDŻARO SZLAKIEM LEMOSHO
  • Kilimandżaro (Lemosho)

Lemosho to najdłuższa trasa wiodąca na szczyt „Dachu Afryki”. Daje możliwość podziwiania pięknych lasów i wrzosowisk. Przecina Shira Plateau – piękny płaskowyż powstały po erupcji wulkanu Kibo 750 000 lat temu. To doskonały szlak dla miłośników niezapomnianych widoków i wrażeń. Jeśli wybierzesz tę trasę, musisz wiedzieć, że podczas pierwszego dnia podróży towarzyszyć Ci będzie uzbrojony strażnik, gdyż lasy wokół Lemosho Glades są pełne dzikich zwierząt. Wybierzesz się?